01-1 carterhuis L
01-2 spiraalhuis
01-3 carterhuis R
02 cilinderkop
04 krukas zuiger
05-1 kleppen
05-2 nokkenas Ultramax
07 oliepomp
08 benzinepomp
10 wisselbak - versnellingsbak
13-1 koppeling OT
13-2 koppeling NT
14 schakeldelen
15 differentieel
16-1 carburateur
16-2 carburateur onderdelen
17 dynastart Bosch
18 motor ophanging
19-1 luchtkoelplaten OT
19-2 luchtkoelplaten NT
20-1 uitlaat PIII
20-2 uitlaat P4 OT
20-3 uitlaat P4 NT

Onderdeelnummers 2-cilinder motoronderdelen

Fabrieksnummer en omschrijving

Groep 01-1 Carterhuis links
040 01-01-539-000 krukas carter links met hijsoog
040 01-01-405-000 lagerbus voor krukas inw 40,00, 20 pk, 23 pk, 30 pk
040 01-01-404-000 lagerbus voor krukas inw 39,75, 20 pk, 23 pk, 30 pk
041 01-00-001-000 tapeind v cilinderkop bevestiging
9-4354-10-315-000 dichtring 8 x 11,5 DIN 7603 StAs
9-2111-06-283-000 bout M8 x 10 DIN 933 8G
9-2321-02-561-000 pashuls d= 6 L= 14
040 01-00-098-000 pashuls (centreerbus) carter / koppelingshuis
040 01-00-600-000 kogellager 6006 30 x 55 x 13 P4 diff
040 01-01-175-001 oliekeerring 35 x 47 x 7 OT, 23 pk >40 75622, 30 pk >41 17531
040 01-01-175-000 oliekeerring 36 x 47 x 7 NT carter / cardan 23 pk 40 75623>, 30 pk 41 17532>
9-2624-10-260-000 veerring 7 DIN 137
9-2213-10-541-000 moer M7 DIN 934 5S
040 01-00-161-000 paspen ts carter en koppelingshuis
040 01-00-540-000 lagerdeksel >47 60979
040 01-01-540-000 lagerdeksel 47 60980>
040-01-00-152-000 lagerbus voor hoofdas (wordt niet apart geleverd)
040 01-00-406-000 lagerbus hoofdas 20 x 27 x 16 carter links brons
040 10-00-101-000 plaatring 34,2 x 42 x 0,2 voor lagerring
040 10-00-102-000 plaatring 34,2 x 42 x 0,3 voor lagerring
040 10-00-096-000 lagerring brons
040 01-00-402-000 lagerbus voor achteruit OT
041 10-00-501-000 naaldlager 30 x 42 x 19; 47 60980>
041 10-00-007-000 borgring naaldlager 47 60980>
041 10-00-008-000 plaatring 42 x 52 x 0,1 (opvulring) 47 60980>
041 10-00-009-000 plaatring 42 x 52 x 0,3 (opvulring) 47 60980>
041 10-00-007-000 borgring naaldlager 47 60980>
9-2624-10-260-000 veerring 7 DIN 137
9-2111-56-260-000 bout M7 x 24 DIN 933 8G bev krukashuis links
040 01-00-143-000 beugel voor gaskabel en benzineslang
040 01-00-144-000 bus nylon voor doorvoer gas- en chokekabel

Groep 01-2 Koppelingshuis, spiraalhuis
040 01-00-162-000 pakking carter groot gesloten 14 gaten koppelingshuis
040 01-00-541-000 koppelingshuis >47 29875
040 01-01-545-000 koppelingshuis 47 29876>
040 01-00-061-000 huls voor oliepeilstok
040 01-00-133-000 draadbus in koppelingshuis >47 244189
040 01-00-600-000 kogellager 6006 30 x 55 x 13 P4 diff
040 01-00-601-000 kogellager 40 x 68 x 15 SKF 6008-2z C4 gesloten metalen afdichting voor krukas in koppelingshuis
9-3231-06-143-000 zekeringsring gat 68 x 2,5 DIN 472
9-2624-10-260-000 veerring 7 DIN 137
9-2213-10-541-000 moer M7 DIN 934 5S
9-2624-10-258-000 veerring 6 DIN 137
9-2111-04-174-000 bout M6 x 45 DIN 931 8G
9-2111-04-726-000 bout M6 x 32 DIN 931 10K
040 01-00-509-000 peilstok oliepeil
040 01-00-544-000 tussenring koppelingshuis alu >47 29875
040 01-00-133-000 draadbus in koppelingshuis >47 29875
040 01-01-135-000 afdichtingskap rubber bij ontstekingsgat NT
040 01-03-543-000 spiraalhuis ventilator koppeling
040 01-00-170-000 geleidingsplaat staal 6 gaten
9-2328-11-129-000 klinknagel 3 x 10 DIN 1477 (alleen voor reparatie)
040 01-00-164-000 lagerbus di= 17 Du= 23 voor koppelingshuis OT >47 236914
040 01-01-164-000 lagerbus di= 17 Du= 27voor koppelingshuis NT 47 236915>
040 01-01-135-000 afdichtingskap rubber bij ontstekingsgat NT
9-2624-10-258-000 veerring 6 DIN 137 >47 29875
040 01-00-132-000 pasbout M6 (Inbus) >47 29875
040 01-00-169-000 pasbout M6 x 132 >47 29875
9-2624-10-258-000 veerring 6 DIN 137 47 29876> >47 244189
040 01-00-132-000 pasbout M6 (Inbus) 47 29876> >47 244189
040 01-01-169-000 pasbout M6 x 111 47 29876> >47 244189
9-2624-10-258-000 veerring 6 DIN 137 47 244190>
9-2113-18-137-000 bout M6 x 25 DIN 912 8G 47 244190>
9-2111-04-194-000 bout M6 x 95 DIN 931 8G 47 244190> voor bev spiraalhuis koppeling

Groep 01-3 Carterhuis rechts
040 01-02-909-000 krukas carter rechts 23 pk 40 81768>, 30 pk 41 23581>, 30 pk >41 28868, P4 en SpP 47 01363>
040 01-01-405-000 lagerbus voor krukas inw 40,00 mm, 20 pk, 23 pk, 30 pk
040 01-01-404-000 lagerbus voor krukas inw 39,75 mm, 20 pk, 23 pk, 30 pk
040 01-00-406-000 lagerbus hoofdas 20 x 27 x 16 carter rechts brons
040 01-02-411-000 lagerbus 35 x 43 x 25 NT 23 pk 40 91878>; 30 pk 41 23581>; P4 47 01363>
voor hoofdas wisselbak
040 01-00-410-000 lagerbus 20 x 26 L= 19 voor "Vorgelegewelle" carter rechts brons
040 01-00-409-000 lagerbus voor achteruit versnellingsas 20 pk, 23 pk, 30 pk
040 01-00-095-000 lagerbus 15 x 17 L= 19,9 met gat 12 haaks; binnen v schakelas carter brons
040 01-00-094-000 lagerbus buiten voor schakelas, OT tot >40 11579 20 pk, >41 01802 30 pk
041 01-00-002-000 oliekeerring 15 x 24 x 7 Goetze, diff, schakelas, NT 20 pk 40 11580> 20, 30 pk 41 01803>
040 01-00-525-000 lagerbushuis D= 24,00 alle typen dyn zijde
740 01-900-01-000 lagerbushuis D= 24,03 alle typen dyn zijde
040 01-00 lagerbus dyn zijde (wordt niet apart geleverd)
040 01-00-092-000 oliefilter, bus, P4
040 07-00-012-000 drukveer overstroomklep in oliefilterhuis
9-3149-02-123-000 kogel d= 8 voor overstroomventiel
040 07-00-025-000 bus overstroomklep in oliefilterhuis (bypass valve)
041 01-00-001-000 tapeind v cilinderkop bevestiging
9-2178-19-477-000 tapeind M7 x 180 DIN 940 8G
9-2178-19-472-000 tapeind M7 x 168 DIN 940 8G
9-2178-19-470-000 tapeind M7 x 165 DIN 940 8G
9-2178-19-456-000 tapeind M7 x 110 DIN 940 8G
9-2178-19-449-000 tapeind M7 x 98 DIN 940 8G
9-2178-19-436-000 tapeind M7 x 60 DIN 940 8G
9-2178-19-412-000 tapeind M7 x 24 DIN 940 8G
040 01-00-139-000 tapeind M6 x 25 oliezeef + filter
9-4354-10-315-000 dichtring 8 x 11,5 DIN 7603 StAs
9-2111-06-283-000 bout M8 x 10 DIN 933 8G
040 01-00-098-000 pashuls (centreerbus) tussen carter helften
0-000-401-036-600 pashuls voor carter / cilinder
040 01-00-145-000 paspen d= 8 x 18,4 PIII >40 92069, 30 pk >41 24400, P4 >47 02761
9-3232-10-110-000 asborgring 7 DIN 6799 PIII >40 92069, 30 pk >41 24400, P4 >47 02761
040 01-01-145-000 paspen d= 8 x 22,4, PIII 40 92070>, 30 pk 41 24401>, P4 47 02762>
9-3232-10-110-000 asborgring 7 DIN 6799 P4 47 02762> >47 310996
040 01-01-145-000 paspen d= 8 x 22,4, P4 47 310997>
9-3232-10-110-000 asborgring 7 DIN 6799 P4 47 310997>
9-3142-07-157-000 kogellager 6006 30 x 55 x 13 P4 diff
040 01-01-175-000 oliekeerring 36 x 47 x 7 NT carter / cardan 23 pk 40 75623>, 30 pk 41 17532>
040 01-00-062-000 pakking krukashuis links en rechts (midden) gesloten,16 gaten
040 01-00-065-000 pakking tussen carter en dynastarthuis, open, 11 gaten
040 01-00-504-000 dynastarthuis deksel rechts
040 01-01-504-000 dynastarthuis deksel rechts NT
040 01-00-009-000 excenterasbus onder (brons)
040 01-00-017-000 tapeind in dynastarthuis voor cilinderbevestiging
9-3142-08-431-000 kogellager 6205 RS1 25 x 52 x 15 P4 hoofdas (25 - 0,007-0,010)
741 01-900-01-000 kogellager 6205 RS1 25 x 52 x 15 P4 hoofdas (25 - 0,040-0,050) NT
9-3231-06-135-000 zekeringsring gat 52 x 2 DIN 472 voor kogellager 6205 (nr. 40)
9-2624-10-260-000 veerring 7 DIN 137
9-2213-10-541-000 moer M7 DIN 934 5S
040 02-00-056-000 flensmoer M10x1,25 DIN 6923 voor bev cilinderkop Ma= 35 Nm
068 02-00-401-000 klepgeleider 14,07 mm, 1 groef

Groep 02 Cilinder en cilinderkop
041 02-02-905-000 cilinder met zuigers
041 02-00-509-000 cilinder P4
0-000-401-036-600 pashuls d= 8 x 6,4 L= 19 voor cilinder
041 02-00-015-000 pakking cilindervoet P4
9-2624-10-214-000 veerring 6 DIN 137
9-2213-10-538-000 moer M6 DIN 934 5S
741 02-034-01-000 pakking cilinderkop d= 1,7 P4 NT
741 02-800-01-000 cilinderkop met kleppen P4
741 02-801-01-000 cilinderkop NT
9-3232-10-114-000 asborgring 12 DIN 6799 voor klepgeleider
N 02-- 012 440 2 asborgring 12 DIN 6799 voor klepgeleider
040 02-00-402-000 lagerbus voor nokkenas rechts
040 02-00-507-000 geleidingsbus alu D= 39,50
740 02-900-01-000 geleidingsbus alu D= 39,56
040 02-00-011-000 lagerbus nokkenas links
040 02-00-012-000 borgveer voor lagerbus alu links
9-2178-19-406-000 tapeind M7 x 18 DIN 940 8G inlaatkant cilinderkop P4
N 02-- 044 434 1 tapeind M7 x 32,5 (18 uit) DIN 835 8G inlaat cilinderkop 1000TT, 1000, 1200C
N 02-- 044 466 1 tapeind M7 x 24 DIN 835 8G bev oliepomp 1000 >68 27755 OT
040 02-00-067-000 tapeind M8x1 - M8x1,25 uitlaat cilinderkop
040 02-00-068-000 draadbus Ensat M12 x M8 fijn onderste tapgat uitlaatkant
040 02-00-070-000 buis voor cilinderkop uitlaat staal
040 02-00-028-000 tapeind M7 voor klepdeksel links
040 02-00-034-000 tapeind M7 x 41 voor klepdeksel rechts
9-4354-10-314-000 dichtring 6 x 10 DIN 7603 StAs
9-2111-06-160-000 bout M6 x 10 DIN 933 8G
040 02-00-051-000 O-ring ts cilinderkop en cilinder
040 02-00-056-000 flensmoer M10x1,25 DIN 6923 bev cilinderkop >47 56520 Ma= 35 Nm
040 02-00-056-000 flensmoer M10x1,25 DIN 6923 bev cilinderkop 47 56521> Ma= 35 Nm
041 02-00-033-000 O-ring zwart 15 x 20 d=2,5 (15 x 21) bev cilinderkop >47 56520
040 02-00-047-000 plaatring voor bevestigingsbout cilinderkop >47 56520
040 02-00-046-000 kopbout bevestiging cilinderkop >47 56520
9-2624-10-113-000 veerring 7 DIN 137 (+ plaatring)
N 02-- plaatring 7 DIN 125 7,5 x 14 x 1,5
040 02-00-049-000 bout M7 x 85 10K bevestiging cilinderkop slw11
041 02-00-517-000 afdichtplaat cilinderkopbouten compleet incl. O-ring
040 02-00-024-000 bout met plaat voor kopboutafdichting
041 02-00-033-000 O-ring zwart 15 x 20 d= 2,5 (15 x 21) bev cilinderkop 47 56521>
040 02-00-023-000 afsluitplaat voor O-ring boutafdichting
040 02-00-057-000 moer M5 voor afsluitplaat bout cilinderkop
040 02-00-405-000 pakking kurk voor stalen klepdeksel OT
040 02-01-405-000 pakking voor aluminium klepdeksel NT
041 02-01-903-000 klepdeksel aluminium
040 02-00-032-000 afdichtring rubber in plaatring klepdeksel OT >47 208197
040 02-00-035-000 plaatring klepdeksel OT >47 208197
041 02-00-031-000 afdichtring 6,8 x 13,9 x 3,2 rubber klepdekselafdichting 47 208198>
041 02-00-030-000 plaatring met kamer voor afdichtring klepdeksel 47 208198>
9-2213-10-541-000 moer M7 DIN 934 5S
040 02-00-514-000 olievuldop op klepdeksel P4
040 02-00-073-000 dichtring voor olievuldop rubber
040 02-01-050-000 slang 18 x 12 L= 273 ontluchting van klepdeksel naar luchtfilter
040 02-00-065-000 slangklem d= 18 voor ontluchting
N 02-- 281-D Schroefdraadhuls M14x1,25 L= 17,5 Midlock voor reparatie bougiegat
040 04-00-900-000 drijfwerk

Groep 04 Krukasaandrijving, zuigers
041 04-01-904-000 krukas d= 26 mm met "30" gemerkt >47 21604
041 04-03-904-000 krukas d= 28 mm 47 21605>
741 01-900-01-000 kogellager 6205 RS1 25 x 52 x 15 P4 hoofdas (25 - 0,040-0,050) NT
040 04-02-078-000 krukas links >47 21604
040 04-01-077-000 krukas rechts >47 21604
041 04-00-514-000 krukas links 47 21605>
041 04-00-513-000 krukas rechts 47 21605>
041 04-00-030-000 afsluitplug rechts 47 21605>
9-2325-10-112-000 spanhuls 3 x 4 DIN 7346
040 04-00-502-000 drijfstang
040 04-02-502-000 drijfstang
041 04-00-031-000 drijfstangbus boven
040 04-00-016-000 drijfstangbus onder d= 44,00
040 04-00-401-000 drijfstangbus onder d= 43,75
040 04-00-003-000 contragewicht krukas
040 04-01-003-000 contragewicht krukas
040 04-00-013-000 drukschijf krukas
040 04-00-027-000 afsluit stop krukas
9-3149-02-111-000 kogel d= 5
040 04-00-028-000 draadstift voor kogel d= 5
040 13-00-092-000 spie in krukas voor koppeling
040 17-00-008-000 spie in krukas voor Dynastart
040 04-00-026-000 plaatring 30,1 x 34 x 1,0 >47 21604
041 04-00-020-000 opsluitring 32 x 39 x 3 47 21605>
041 04-00-508-000 aandrijftandwiel z= 25 voor koppeling
041 04-00-508-101 aandrijftandwiel z= 25 voor koppeling
040 04-00-409-000 plaatring afdekschijf bij aandrijftandwiel koppeling
040 04-00-024-000 naaldkooi 30 x 35 x 13 van krukas links >47 21604
041 04-00-018-000 naaldlager 32 x 37 x 13 47 21605> nokkenas
040 04-00-082-000 naaldkooi 26 x 30 x 13 om krukastap links >47 21604
041 04-00-017-000 naaldlager 28 x 32 x 16,8 47 21605> voor nokkenas
040 04-00-063-000 ring 25,5 x 31,5 x 4,5 >?47 21604
040 04-01-063-000 ring 26,5 x 31,5 x 4,5 >47 21604
041 04-00-019-000 ring 28,2 x 33 x 4,5 47 21605>
040 04-00-076-000 terugvoerring 40 x 52 x 11,8
9-3231-05-130-000 zekeringsring as 38 x 1,75 DIN 471
040 04-01-011-000 aandrijftandwiel z= 25 op krukas >47 21604
040 04-02-011-000 aandrijgtandwiel z= 25 47 21605> >47 57200
041 04-00-025-000 distributie aandrijftandwiel z= 22 met 2 nokken di= 30 breed 19; 47 57201>
040 04-01-903-000 afstandsbus met flens bij aandrijftandwiel
040 04-00-073-000 plaatring 25,1 x 34 x 1,0
040 04-00-074-000 plaatring 25,1 x 34 x 1,2
040 04-00-075-000 plaatring 25,1 x 34 x 1,4
040 04-00-069-000 terugvoerring 25 x 37 x 10,4 om krukastap rechts
040 04-00-072-000 veerring 25
041 04-00-511-000 zuiger d= 76,00 - 30pk KS 075-115
041 04-00-426-000 zuiger d= 76,05 - 30pk KS 075-115
041 04-00-427-000 zuiger d= 76,10 - 30pk KS 075-115
041 04-00-428-000 zuiger d= 76,15 - 30pk KS 075-115
041 04-00-429-000 zuiger d= 76,20 - 30pk KS 075-115
041 04-00-430-000 zuiger d= 76,30 - 30pk KS 075-115 N
040 04-00-054-000 compressieveer d= 76,00
040 04-00-055-000 olieschraapveer 76,00 P4
041 04-00-027-000 U-flexring
040 04-00-033-000 zuigerpen
040 04-00-087-000 borgveer voor zuigerpen

Groep 05-1 Kleppen, nokkenas
041 05-02-004-000 inlaatklep 35 x 8 x 91,4 ATE 2879, 1000, 1000TT, Typ110, P4
041 05-00-020-000 uitlaatklep 32,2 x 8 x 91,7, ATE 2880, P4
040 05-00-042-000 veerschotel onder voor klepveer
068 05-00-513-000 afdichtring klepsteel
A 05-- 028 109 673 afdichtring klepsteel alle typen (rubber/Teflon of Teflon)
041 05-00-024-000 klepveer binnenkant L= 33,4 tot 34,0 1000TT, 1000, 1200C, P4
041 05-00-025-000 klepveer buitenkant L= 36,5 tot 37,0 1000TT, 1000, 1200C, P4
040 05-01-017-000 veerschotel boven voor klepveer
041 05-01-502-000 veerschotel boven voor klepveer
782 05-01-032-01 veerschotel boven voor klepveer
040 05-01-068-000 spie (helft) voor klepsteel P4, 1000, 1000TT, 1200TT, TTS, 1200C
041 05-02-900-000 nokkenas NT gegoten
041 05-00-003-000 verbindingsblok met 2 gaten d= 8 L= 22,5 x br 13 brons voor nokkenas
040 05-00-010-000 meeneempen nokkenas d= 8 L= 19,5 mm
041 05-00-406-000 tuimelaar 15 mm >47 234875
041 05-01-511-000 tuimelaar 18 mm 47 234876>
040 05-00-013-000 lagerbus voor tuimelaar 15 mm
040 05-00-077-000 instelschroef van tuimelaar M8x1
N 05-- 028 109 451 instelschroef van tuimelaar M8x1
040 05-00-055-000 borgmoer M10x1 voor instelschroef tuimelaar
N 05-- 028 109 453 borgmoer M8x1 voor instelschroef tuimelaar
040 05-00-059-000 plaatring 15,2 x 21 x 0,6 voor tuimelaaras OT >47 234875
040 05-00-014-000 tuimelaaras 15 mm >47 234875
040 05-00-048-000 drukveer voor tuimelaaras 15 mm >47 234875
9-3231-05-212-000 zekeringsring as 15 x 1 DIN 471
041 05-00-031-000 afstandsring 18,2 x 24 x 0,6 47 234876>
041 05-00-030-000 tuimelaar as 18 mm 47 234876>
041 05-00-032-000 drukveer voor 18 mm 47 234876>
9-3231-05-115-000 zekeringsring as 18 x 1,2 DIN 471 47 234876>

Groep 05-2 Excenteraandrijving (Ultramax)
040 05-01-513-000 lagerstoel nokkenas aandrijving (C 040 05 00 044)
040 05-00-079-000 tapbout in lagerstoel M7 x 30
9-3142-08-102-000 kogellager 12 x 32 x 10 voor nokkenas SKF 6201
040 05-00-020-000 naaldlager 38 x 43 x 17 met buitenring d= 48 br= 24
compleet v nokkenas INA F-4080 02/E7
040 05-00-067-000 borgveer voor naaldlager
040 05-00-007-000 as d= 12 L= 68 voor exenterlagerstoel geslepen
040 05-00-036-000 plaatring scharnieras links
040 05-00-060-000 plaatring 12,2 x 20 x 0,5 voor scharnieras
9-2624-10-260-000 veerring 7 DIN 137
9-2213-10-541-000 moer M7 DIN 934 5S
040 05-00-005-000 exenteras boven met schroefdraad M10x1 as d= 12 D= 38 Ltot= 70
040 05-00-053-000 veer voor busje van exenteras
040 05-00-024-000 drukbuis voor exenteras tbv olie doorvoer
040 05-00-903-000 meeneemstift d= 8 L= 52 exenter-as "rood" 8 +0,009 > 0,012 mm
040 05-00-904-000 meeneemstift d= 8 L= 52 exenter-as "groen" 8 +0,012 > 0,015 mm
040 05-00-905-000 meeneemstift d= 8 L= 52 in exenter-as "geel" 8 +0,015 > 0,018 mm
040 05-00-022-000 afstandsstang voor lagerstoel
040 05-00-502-000 distributie drijfstang (excenterstang) met 2 lagerringen brons
040 05-00-502-007 distributie drijfstang (excenterstang)
041 05-00-021-000 lagerbus brons drijfstang (wordt niet apart geleverd)
040 05-00-508-000 excenterschijven boven (2st) set D= 43 h= 9 mm
040 05-00-040-000 meeneemstift d= 6 x 17 voor exenterschijven boven
9-3233-15-104-000 springring 6 DIN 9045 voor as exenterschijven boven
040 05-00-509-000 contragewicht voor exenter-as
040 05-00-023-000 afstandsring 12,2 x 20 x 9 voor contragewicht
N 05-- 012 230 2 veerring 10 DIN 137 op exenter-as
9-2624-10-264-000 veerring 10 DIN 137 op exenter-as
040 05-00-055-000 borgmoer M10x1 voor exenter-as
040 05-00-027-000 excenteras d= 11/12/14 L= 67,5 onder (hol) voor exenterschijven
040 05-00-508-000 excenter schijven onder (2st) set
040 05-00-040-000 meeneemstift d= 6 x 17 voor exenterschijven onder
9-3233-15-104-000 springring 6 DIN 9045 voor as exenterschijven onder
040 05-00-031-000 meeneempen d= 8 x 31,5 exentriek onder middelste gat
9-3233-15-106-000 springring 8 DIN 9045 voor meeneemas exenterschijven onder
040 05-01-028-000 tussentandwiel z= 50 >47 57200 OT
049 05-00-012-000 tussentandwiel z= 44 onderzijde excenterstang / excenteraandrijving stang benzinepomp 47 57201>
040 08-00-039-000 aandrijfarm voor benzinepomp
040 05-00-066-000 plaatring 11,5 x 28 x 0,3
040 05-00-073-000 plaatring 11,5 x 28 x 0,35
040 05-00-071-000 plaatring 11,5 x 28 x 0,4
040 05-00-074-000 plaatring 11,5 x 28 x 0,45
040 05-00-057-000 plaatring 11,5 x 28 x 0,5
040 05-00-075-000 plaatring 11,5 x 28 x 0,55
040 05-00-072-000 plaatring 11,5 x 28 x 0,6
040 05-00-058-000 plaatring 11,5 x 28 x 1,0

Groep 07 Oliepomp
040 07-03-512-000 oliepomp >47 57200
040 07-03-512-007 oliepomp >47 57200
049 07-00-502-000 oliepomp 47 57201>
040 07-01-506-000 oliepomphuis >47 02761
040 07-02-002-000 aandrijfas >47 02761
040 07-01-003-000 oliepomptandwiel 20 mm breed >47 02761
040 07-02-506-000 oliepomphuis 47 02762>
040 05-00-040-000 meeneemstift d= 6 x 17 voor exenterschijven / oliepomp
9-3233-15-104-000 springring 6 DIN 9045 voor meeneemstift oliepomp
040 07-01-516-000 aandrijfas met tandpompwiel
041 07-00-001-000 oliepomp tandwiel 24 mm breed
040 07-00-515-000 oliepompdeksel >47 57200
040 07-00-020-000 as voor tandwiel >47 57200
041 07-00-501-000 oliepomp deksel 47 57201>
049 07-00-005-000 lagerpen voor tandwiel 47 57201>
011 61-07-025-000 O-ring 12 x 15 mm
9-2624-10-258-000 veerring 6 DIN 137
9-2111-04-172-000 bout M6 x 40 DIN 931 8G >47 57200
9-2111-04-174-000 bout M6 x 45 DIN 931 8G 47 57201> bev oliepomp
0 000-807-028-600 aandrijftandwiel oliepomp >47 57200
049 07-00-001-000 aandrijftandwiel z= 40 d= 72,3 gat 10 mm voor oliepomp 47 57201>
041 07-00-002-000 meeneemplaat vierpant gat + nok voor aandrijftandwiel
9-2624-10-113-000 veerring 7 DIN 137 voor aandrijftandwiel >47 01404
9-2213-10-134-000 moer M7 DIN 934 5S linkse schroefdraad
9-3232-10-110-000 asborgring 7 DIN 6799 47 01405>
040 07-00-029-000 afdekplaat (halve schaal) voor aandrijftandwiel
9-2624-10-258-000 veerring 6 DIN 137 voor afdekplaat
9-2111-06-161-000 bout M6 x 12 DIN 933 8G
040 07-00-502-000 oliezeef met gat olieaftapplug (pakking kurk)
040 07-00-014-000 pakking kurk voor oliezeef (deksel met plug olieaftap)
9-4354-10-372-000 dichtring 24 x 32 DIN 7603 StAs
040 01-00-163-000 plug M24 x 1,5 L= 10 inbus 10 mm
9-2624-10-214-000 veerring 6 DIN 137 voor oliezeef
9-2213-10-538-000 moer M6 DIN 934 5S voor oliezeef
040 07-00-012-000 drukveer voor overstroomventiel (zie groep 01)
9-3149-02-123-000 kogel d= 8 voor overstroomventiel (zie groep 01)
040 07-00-025-000 bus voor overstroomventiel (zie groep 01)
040 07-00-510-000 overdrukventiel P4
040 07-00-504-000 oliefilter Fram CH803APL alle typen + P4
040 07-00-504-000 oliefilter MANN nr. H601 alle typen 2- en 4 cilinder
040 07-00-504-001 oliefilter Crossland 512 P4, TT1200
040 07-00-504-002 oliefilter Crossland 288
040 07-00-028-000 afdichtring 17 x 24 dik 4,0 mm rubber voor oliefilter
040 07-00-015-000 pakking voor oliefilter 2 cilinder
040 07-00-507-000 deksel (staal) voor oliefilter
9-2624-10-214-000 veerring 6 DIN 137 voor deksel oliefilter
9-2213-10-538-000 moer M6 DIN 934 5S voor deksel oliefilter
040 01-00-092-000 bus voor oliefilter (zie groep 01)
A 08-- 028 127 311 O-ring 20 x 28 d= 4 benz.p carter / afstand / pomp 768 02 09760>;
783 01 03375>; 778 02 00151>

Groep 08 Benzinepomp
041 08-00-501-000 benzinepomp compleet messing pijpjes in één lijn
041 08-00-902-000 pomphuis met ventielen
041 08-00-911-000 pakking montageset benzinepomp
040 08-00-019-000 zeef nylon voor benzinepomp
9-8741 08-700-000 benzinezeef nylon XF 012165>; XF 000223>
040 08-00-904-000 pakking 38 x 44 x 0,8 deksel A, >XF 012164; >XF 000222
N 08-- 059 127 181 pakking 38 x 44 x 0,8 deksel A, >XF 012164; >XF 000222
N 08-- 059 127 181 pakking 38 x 44 x 0,8 deksel A, >XF 012164; >XF 000222
9-8741 08-701-000 pakking 38 x 44 x 0,8 deksel XF 012165>; XF 000223>
9-8741 08-701-000 pakkingring deksel zeef
040 08-00-905-000 deksel benzinepomp >XF 012164; >XF 000222
040 08-00-906-000 dichtring 5,2 x 10 x 1 fiber voor bout / deksel benzinepomp
040 08-00-906-000 dichtring 5,2 x 10 x 1 fiber voor bout / deksel benzinepomp
9-8741 08-703-000 dichtring 5,2 x 10 x 1 fiber deksel XF 012165>; XF 000223>
9-8741 08-703-000 pakkingring schroef deksel
040 08-00-910-000 bout M5 x 18 voor deksel >XF 012164; >XF 000222
9-8741 08-702-000 schroef deksel
040 08-00-503-000 membraan benzinepomp
040 08-00-907-000 membraan benzinepomp
040 08-00-908-000 drukveer d= 34 L= 43 voor membraan 1000, 1000TT
040 08-00-909-000 onderstuk pomphuis staal 68 75 708>; XB 017 576>; XF 012165>
068 08-00-901-000 schroef M5 x 12 cilinderkop met veerring voor bevestiging pomphuis
N 08-- 059 127 193 schroef M5 x 12 cilinderkop met veerring voor bevestiging pomphuis
N 08-- 059 127 193 schroef M5 x 12 cilinderkop met veerring voor bevestiging pomphuis
9-2624-10-212-000 veerring 5 DIN 137 bev benzinepomp
9-2113-07-673-000 bout M5 x 35 DIN 85 5S bev benzinepomp aan carter
049 08-00-002-000 afstandstuk L= mm benzinepomp met gat 5,5 mm bakaliet >768 02 09759; >78 012454; >783 01 03374; >778 02 00150; P4
041 08-00-001-000 beschermkap voor benzinepomp P4 wit nylon
040 08-00-041-000 O-ring 20 x 28 rubber voor benzinepomp onder P4
N 46-- 010 238 7 bout M8 x 15 DIN 933 8G bevestiging schakelpook

Groep 10 Versnellingsbak (wisselbak)
040 10-02-516-000 hoofdas z= 14/21 L= 250 >47 60970
040 10-03-516-000 hoofdas z= 14/21 L= 250 47 60980>
040 10-00-516-000 hoofdas
040 10-01-510-000 tandwiel z= 26 3e versnelling met synchroniseerring
040 10-00-077-000 synchroniseerring, los (synchromesh)
040 10-00-910-000 synchonaaf (Mitnahme)
040 10-03-093-000 ring 20,1 x 29,0 d= 2,5 met 2 nokken tussen 4e versn en het meeneemtandwiel
040 10-00-069-000 synchroniseer zadel (meeneemspie)
040 10-00-071-000 veerring, draad voor synchroniseer zadel (meeneemspie)
040 10-01-119-000 schakelmof met ril en inwendige tanden
040 10-00-093-000 ring 20,1 x 29 x 2,5 >47 01024 zonder nokken
040 10-04-511-000 aandrijftandwiel z= 29 L= 70 4e versnelling
040 10-00-077-000 synchroniseerring, los (synchromesh)
040 10-00-109-000 plaatring 35,1 x 43 x 0,7 tegen 4e versn tandwiel
040 10-00-108-000 plaatring 35,1 x 43 x 0,8 tegen 4e versn tandwiel
040 10-00-107-000 plaatring 35,1 x 43 x 0,9 tegen 4e versn tandwiel
040 10-00-094-000 plaatring 35,1 x 43 x 1,0 tegen 4e versn tandwiel
040 10-00-089-000 plaatring 35,1 x 43 x 1,1 tegen 4e versn tandwiel
040 10-00-090-000 plaatring 35,1 x 43 x 1,2 tegen 4e versn tandwiel
040 10-00-083-000 plaatring 35,1 x 43 x 1,3 tegen 4e versn tandwiel
040 10-00-110-000 plaatring 20,1 x 27 x 0,7
040 10-00-111-000 plaatring 20,1 x 27 x 0,8
040 10-00-112-000 plaatring 20,1 x 27 x 0,9
040 10-00-113-000 plaatring 20,1 x 27 x 1,0
040 10-00-114-000 plaatring 20,1 x 27 x 1,1
040 10-00-087-000 plaatring 20,1 x 27 x 1,2
040 10-00-088-000 plaatring 20,1 x 27 x 1,3
040 10-00-082-000 plaatring 20,1 x 27 x 1,4
040 10-00-084-000 plaatring 20,1 x 27 x 1,5
040 10-01-515-000 as torentandwiel z= 15/19
040 10-00-515-000 torentandwiel
040 10-02-508-000 tandwiel z= 24 2e versnelling met synchroniseerrring
040 10-00-902-000 tandw met syn z= 24 2e versnelling
040 10-01-508-000 tandwiel z= 24 2e versnelling
040 10-00-077-000 synchroniseerring, los (synchromesh)
040 10-00-910-000 synchonaaf (Mitnahme)
040 10-03-093-000 ring met nokken
040 10-00-069-000 synchroniseer zadel
040 10-00-071-000 veerring voor synchroniseer zadel
040 10-00-064-000 schakelmof inwendige tanden
040 10-00-093-000 ring 20,1 x 29 x 2,5 >47 01024 zonder nokken
040 10-02-512-000 tandwiel z= 24/30 1e versnelling met synchroneseerring
040 10-00-077-000 synchroniseerring, los (synchromesh)
040 10-00-097-000 kogelhouder kogellager
040 10-00-020-000 plaatring 18,1 x 25 x 1,0
040 10-00-129-000 plaatring 18,1 x 25 x 1,1
040 10-00-130-000 plaatring 18,1 x 25 x 1,2
040 10-00-131-000 plaatring 18,1 x 25 x 1,3
040 10-00-137-000 plaatring 18,1 x 25 x 1,4
040 10-00-104-000 plaatring 18,1 x 25 x 1,5
040 10-00-139-000 plaatring 18,1 x 25 x 1,6
040 10-00-060-000 tandwiel z= 13 schuine tanden; astappen 17,8 / 14,5 L= 169,2; uitw spiebaanvertanding achteruit versnelling
040 10-00-072-000 schakeltandwiel z= 14 rechte tanden voor achteruitversnelling met inw 6 spiebanen D= 29,5 L= 28,5 mm
040 10-00-030-000 plaatring 14,6 x 22 x 1,0
040 10-00-509-000 tandwiel z= 27 achteruit versnelling; z inw= 14; D= 59 Br= 28 mm
040 10-00-030-000 plaatring 14,6 x 22 x 1,0
040 10-00-126-000 plaatring 14,6 x 22 x 1,1
040 10-00-127-000 plaatring 14,6 x 22 x 1,2
040 10-00-128-000 plaatring 14,6 x 22 x 1,3
040 10-00-106-000 plaatring 22,6 x 38 x 0,6
040 10-00-105-000 plaatring 22,6 x 38 x 0,7
040 10-00-103-000 plaatring 22,6 x 38 x 0,8
040 10-00-098-000 plaatring 22,6 x 38 x 0,9
040 10-00-092-000 plaatring 22,6 x 38 x 1,0
040 10-00-099-000 plaatring 22,6 x 38 x 1,1
040 10-00-100-000 plaatring 22,6 x 38 x 1,2
040 10-00-067-000 tandwiel z= 58 >47 21604
040 10-01-067-000 tandwiel z= 52 47 21605>; >47 60979
040 10-02-067-000 tandwiel z= 52 47 60980>
040 10-00-079-000 borgplaat
040 10-00-118-000 moer

Groep 13-1 Koppeling OT >47 21604
040 13-00-018-000 draadeind
9-2624-10-260-000 veerring 7 DIN 137
9-2213-10-541-000 moer M7 DIN 934 5S
040 13-03-020-000 koppelingshevel OT
040 13-01-083-000 kraagbus voor koppelingshevel
040 13-00-022-000 stelmoer koppelingshevel
040 13-02-514-000 koppelingsplaat P4 compleet met frictiemateriaal
040 13-02-514-000 koppelingsplaat P4 compleet met frictiemateriaal
040 13-03-514-000 koppelingsplaat
040 13-01-030-000 voering koppelingsplaat (frictie mat.) D= 160 mm, d= 110 mm 12 gaten dik 3
9-2316-14-338-000 holniet 4 x 5 DIN 7338 Cu
040 13-01-048-000 bout (drukbout)
040 13-03-016-000 koppelingsdrukschijf
040 13-00-080-000 koppelingsveer OT drukveer koppelingsdeksel
040 13-01-010-000 kap voor drukveer
040 13-01-079-000 koppelingsdeksel staal
9-2624-10-258-000 veerring 6 DIN 137 voor koppelingsdeksel
9-2111-06-163-000 bout M6 x 15 DIN 933 8G
9-2624-10-258-000 veerring 6 DIN 137 voor aanslagbeugel
9-3142-09-502-000 kogellager 6301 2RS 12 x 37 x 12 FAG koppeling
9-2111-06-160-000 bout M6 x 10 DIN 933 8G
040 13-00-092-000 spie in krukas voor koppeling
9-2624-10-167-000 veerring 18 DIN 137 voor centrale moer
040 13-00-061-000 borgring met inw + uitw tanden
040 13-00-051-000 drukveer voor borgplaat
040 13-02-518-000 drukhals complete drukgroep (27 t/m 33)
040 13-00-040-000 drukhals OT
040 13-00-066-000 oliekeerring 15 x 26 x 7
040 13-00-600-000 kogellager 7301 B open 12 x 37 x 12
040 13-00-070-000 plaatring bij lager 12,1 x 19 x 2
9-3232-10-222-000 asborgring 9 DIN 6799 bij kogellager
040 13-01-060-000 kap voor drukveer borgring
040 13-00-075-000 uitdrukstift met inw. M10x1 voor koppeling
040 13-00-073-000 koppelingshefboom OT
040 13-00-076-000 lagerpen d= 6 L= 33,5 in lagerbus voor koppelingshevel
9-3232-10-216-000 asborgring 5 DIN 6799 voor koppelingshevel-as
040 13-01-046-000 moer M12x1 slw19 DIN 439 B dik 6 mm voor instelling koppelingsbout
040 13-00-077-000 instelbout M12x1 x 28 slw12 v instellen koppelingspeling 1 tot 2 mm
040 13-00-072-000 stofkap koppelingshefboom rubber
040 13-01-053-000 trekveer voor koppelingshevel OT
040 19-00-053 13- rubber klemband koppeling
9-2624-10-214-000 veerring 6 DIN 137 voor bout trekveer
040 19-01-057-000 bout M6 x 12 voor bev korte zijde trekveer koppeling

Groep 13-2 Koppeling NT 47 21605>
041 13-00-401-000 koppeling met conus 26 mm >47 21604 (prijs incl inruil)
041 13-01-505-000 koppeling met conus 28 mm 47 21605> (prijs incl inruil)
041 13-00-402-000 koppelingsaandrijfplaat gietijzer met krukasconus en spiebaan
040 13-02-071-000 koppelingsaandrijfplaat gietijzer met krukasconus en spiebaan
040 13-02-514-000 koppelingsplaat compleet (inruilprijs)
040 13-02-514-009 koppelingsplaat (metaal)
040 13-00-030-000 koppelingsmateriaal frictie ringen D= 160 mm
9-2316-14-338-000 holniet 4 x 5 DIN 7338 Cu voor frictiemateriaal
040 13-02-016-000 koppelingsdrukschijf
041 13-00-006-000 borgring 1,5x2,3 doorsnede in korf diafragmaveer
040 13-00-095-000 opsluitplaat staal met 6 boutgaten
9-2624-05-204-000 veerring 5 DIN 127 voor bout bevestiging opsluitplaat
9-2111-06-094-000 bout M5 x 10 DIN 933 8G voor bevestiging opsluitplaat
040 13-01-040-000 drukhals
040 13-00-525-000 diafragma-veer (compleet met korf)
040 13-00-525-001 diafragma-veer (zonder korf) Prinz 4
040 13-00-800-002 borgplaat voor diafragma-veer Prinz 4
040 13-00-800-003 klinknagel 1/8 x 1/4 bolkop staal (3,2 x 6,4) voor borgplaat
040 13-00-800-004 borgveer plat tussen borgplaat en diafragma-veer verenstaal
041 13-01-504-000 ventilator P4 (schoepenrad) met OT-teken voor koellucht, aluminium
9-2624-05-204-000 veerring 5 DIN 127 voor bevestiging schoepenrad
9-2113-18-804-000 bout M5 x 30 DIN 912 10K inbus4 voor bevestiging schoepenrad
040 13-00-092-000 spie half rond in krukas voor koppeling
9-2624-10-167-000 veerring 18 DIN 137 voor centrale moer bev koppeling
040 13-01-046-000 moer M18 slw24 op krukastap bevestiging koppeling
040 13-00-061-000 borgplaat voor moer M18 met inw + uitw tanden
040 13-00-051-000 drukveer voor borgplaat
040 13-00-075-000 uitdrukstift met inw M12x1 en astap voor kogellager
9-3142-09-502-000 kogellager 6301 2RS 12 x 37 x 12 FAG koppeling
040 13-00-070-000 plaatring 12,1 x 19 x 2 voor borging kogellager
9-3232-10-222-000 asborgring 9 DIN 6799 voor borging kogellager
040 13-00-088-000 ring 30 x 38 x 2,5 voor borging kogellager in drukhals
9-3231-06-125-000 zekeringsring gat 38 x 1,5 DIN 472
040 13-02-073-000 koppelingshefboom NT
040 13-01-053-000 trekveer Db= 22 17 wnd Ltot 115 mm voor koppelingshevel P4
040 19-00-053-000 rubber klemband koppeling
040 13-00-076-000 lagerpen d= 6 L= 33,5 in lagerbus voor koppelingshevel
9-3232-10-216-000 asborgring 5 DIN 6799 voor koppelingshevel-as
040 13-01-046-000 moer M12x1 slw19 DIN 439 B dik 6 mm voor instelling koppelingsbout
040 13-00-077-000 instelbout M12x1 x 28 slw12 v instellen koppelingspeling 1 tot 2 mm
040 13-00-072-000 stofkap koppelingshefboom rubber

Groep 14 Schakelmechanisme motor
040 14-00-070-000 vorkas boven d= 9 L= 144; astap d= 8 L= 6,8 mm
040 14-00-071-000 vorkas midden d= 9 L= 157; astap d= 8 L= 6,7 en 1 groef asborgring
040 14-00-072-000 vorkas onder d= 9 L= 140; astap d= 8 L= 6,7 en 1 groef asborgring
040 14-00-069-000 schakelvork d= 9 L= 41; dikte gaffel 4,9 mm voor 1e, 2e, 3e en 4e versnelling gietstaal
040 14-00-056-000 schakelvork klein d= 9 L= 41; dikte gaffel 3,4 mm voor achteruit versnelling gietstaal
040 14-00-074-000 bevestigingsplaat
9-3232-10-220-000 asborgring 8 DIN 6799
9-2624-10-260-000 veerring 7 DIN 137
9-2111-06-236-000 bout M7 x 18 DIN 933 8G
040 14-00-073-000 schakelplaat
040 14-00-080-000 haakse hevel 3 uitsparingen
040 14-00-083-000 veerschotel onder
040 14-00-084-000 drukveer
040 14-00-082-000 veerschotel boven
040 14-00-081-000 schakeltuimelaar-as
041 14-00-001-000 snapring 10 DIN 9045
011 40-00-031-600 rubber stop op schakelas
9-3232-10-222-000 asborgring 9 DIN 6799 bij schakelas
040 14-00-068-000 schakelvinger met kogel voor schakelas
040 14-00-063-000 borgbout M8 L= 16 >47 21619
040 14-01-063-000 borgbout L= 13 47 21620>
040 14-00-900-000 schakelvinger OT los blok met pen voor kogel >47 21604
040 14-00-063-000 borgbout M8 L= 16 >47 21604
040 14-01-514-000 schakelas NT voor nylon kogel 47 21605>
040 14-01-079-000 kogel 24 mm voor versnellingsbak nylon
040 14-02-079-000 kogel nylon voor schakelstang d= 24
040 14-00-065-000 borgkeerpen voor schakelas
040 14-01-076-000 blokkeerveer d= 1,3 mm
9-4354-10-324-000 dichtring 12 x 16 DIN 7603 StAs
9-2151-15-203-000 afstopbout M12x1,5 DIN 910 5S
040 15-00-099-000 rubber stofhoes 20 / 25 inw L= 45 mm om cardan / aandrijfas

Groep 15 Differentieel
040 15-01-513-000 differentieel compleet
040 15-01-501-000 sateliethuis deksel links
040 15-01-511-000 sateliethuis deksel rechts
1473-003-008-600 cilinderstift 3 x 8 DIN 1473
040 15-00-502-000 lagerbout Schlitzbreite 6,5 mm
040 15-00-512-000 lagerbout Schlitzbreite 3,5 mm
040 15-00-008-000 planeettandwiel z= 12
040 15-01-035-000 aandrijftandwiel z= 17 voor achterwiel
040 15-00-011-000 lagerbus aandrijftandwiel
040 15-00-043-000 afstandsring 20,3 x 32 x 3,2
040 15-00-044-000 afstandsring 20,3 x 32 x 3,4
040 15-00-057-000 afstandsring 20,3 x 32 x 3,45
040 15-00-045-000 afstandsring 20,3 x 32 x 3,7
040 15-00-059-000 aandrijftandwiel z= 67 voor differentieel
040 15-00-056-000 borgplaat bij sateliethuisdeksel 3 gaten
040 15-00-062-000 pasbout differentieel deksels
040 15-00-028-000 moer M
040 15-00-053-000 vulplaat 30,05 x 39 x 0,3
040 15-00-054-000 vulplaat 30,05 x 39 x 0,5
040 15-00-055-000 vulplaat 30,05 x 39 x 0,7
040 15-02-029-000 gaffel cardan binnen
040 15-00-046-000 kraagbout M14x1,5 met conische kraag v bev cardan in differentieel-as
040 15-00-041-000 borgplaat met 4 lippen voor kraagbout cardan
040 15-00-508-000 kruisstuk van cardan
040 15-00-509-000 naaldlagerbus compleet met naalden voor cardan
040 15-00-052-000 borgveer voor naaldlagerbus cardan
040 15-01-510-000 gaffel cardan buiten met inwendige spiebaanvertanding
9-2628-15-225-000 sluitplaat 25 DIN 470 voor gaffel
047 57-00-033-000 manchet voor afdichting spiebaan gaffel
068 16-31-956-000 pakking carburateurdeksel Solex NT
068 16-31-939-009 membraan acceleratiepomp rubber Solex 34 PCI met speciale ronde pen 6 montagegaten
040 16-00-001-000 inlaatspruitstuk PIII 20 pk, 23 pk gat= 28 stk 50 mm met tapeind M8 (31 uit) alu, kanalen h.o.h. 94 mm
041 16-00-976-002 veiligheidsbeugel carburateur 34 PCI benzineaansluiting met slangeklem / borgmoer
068 16-01-011-000 pakking stk 58 mm carb.voet met 2 overloopgaten, 8 mm dik isolatieflens, 2x Abil papier 0,3 mm

Groep 16-1 Carburateur compleet, luchtfilter
041 16-00-509-000 inlaatspruitstuk P4 gat= 30 stk 50 mm met tapeind M8 (31 uit) alu, kanalen h.o.h. 94 mm NT
9-2178-61-520-000 tapeind M8 x 32 DIN 835 5S in spruitstuk carburateur
041 16-01-002-000 pakking inlaat cilinderkop / spruitstuk P4 gat= 30 stk 50 d= 0,6 mm 30 pk NT
041 16-00-002-000 pakking cilinderkop / spruitstuk P4 gat= 28 stk 50 d= 0,6 mm 20 pk, 23 pk
9-2624-10-260-000 veerring 7 DIN 137
041 16-30-978-000 schroef M4 x 6 voor bevestiging gasklep aan stang 2 per klep A, C, P4
9-2213-10-541-000 moer M7 DIN 934 5S
041 16-00-007-000 pakking di= 34,5, stk 58, dik 0,5 carb.dun ts spruitstuk / hitteschild (lekbakje)
041 16-00-508-000 hitteschild lekschaal voor carburateur >47 67894
074 16-01-503-000 hitteschild met kabelbeugel P4 47 67895> 1200C
041 16-00-011-000 pakking d= 8 mm carburateurvoet zonder overloopgaten OT
011 51-00-005-000 veerring 8 DIN 137
040 71-00-027-000 moer M8 slw12 bev carburareur
041 16-00-014-000 opsluitring d= 52 D= 62 voor rubber tussen carburateur en luchtfilter
041 16-00-008-000 ring 51 x 61 h= 11,5 rubber voor aansluiting luchtfilter
041 16-03-505-000 luchtfilter compleet 15 t/m 20
041 16-00-932-000 filterhuis onder
040 16-00-953-000 klembeugel voor luchtfilter
9-2629-02-113-000 splitpen 3 x 28 DIN 94 St
041 16-00-934-000 filterdeksel van luchtfilter
040 16-00-936-000 bevestigings rubber luchtfilter 23 x 70 mm
9-2272-08-212-000 vleugelmoer M6 DIN 315
9-2111-06-161-000 bout M6 x 12 DIN 933 8G bev luchtfilter
0 000-098-439-600 plaatring 6,3 x 22 x 2 bev luchtfilter aan motor
9-2624-10-258-000 veerring 6 DIN 137 voor bev luchtfilter
9-2212-09-260-000 moer M6 DIN 439 5S 3,2 mm lage moer
041 16-02-005-000 klembeugel groot voor luchtfilter
041 16-00-935-000 bevestigingsbeugel luchtfilter 47 60352>
040 16-00-936-000 bevestigings rubber luchtfilter 23 x 70 mm 47 60352>
9-2212-09-260-000 moer M6 DIN 439 5S 3,2 mm lage moer

Groep 16-2 Carburateur onderdelen
041 16-02-507-000 carburateur Solex R 15705 compleet
041 16-30-900-000 carburateurhuis
041 16-30-983-000 mengbuishouder C
041 16-30-907-000 tapeind M8 x 40 schroefdraad 8 + 18 in voet carburateurhuis A, C, P4
041 16-30-909-000 as gasklep A, C, D, P4 d= 8 x 96 links
041 16-30-908-000 gasklep A
041 16-30-910-000 aanslaghefboom links op as gasklep A, P4 >47 287815
9-8783-16-503-000 aanslaghefboom links op as gasklep P4 47 287816>
041 16-30-911-000 afstandsring d= 14 h= 0,5 bij as gasklep A
041 16-30-912-000 afstandsring d= 11,1 x 8,1 h= 2,7 A, C
041 16-30-913-000 meenemer hefboom hoh 48 A >78 006830
041 16-30-914-000 drukveer L= 12,5 D= 7,5 stelschroef stat. toerental A, C
041 16-30-915-000 afstelschroef M5 x 17 zesk + sleuf A, C, P4
041 16-30-916-000 gasklephefboom OT >47 287815
074 16-31-903-000 hefboom rond met gaskabelgeleider A 78 006831>, P4 47 287816>
068 16-30-983-000 veerring 6 bij meenemer as chokeklep A, C, P4 47 287816>
9-2625-11-212-000 tandveerring 8,4 DIN 6798
041 16-30-917-000 moer M8 h= 4,8 slw 11 voor as gasklep A, C, P4
041 16-30-918-000 hefboom voor overbrengarm acceleratiepomp zink C, P4
041 16-30-919-000 hefboom 25 hoh voor trekveer op as accerelatiepomp A >78 006830
041 16-30-920-000 vulring voor gasklep-as 2 platte kanten dun A, C, P4
041 16-30-921-000 afdichtingsring hoofdsproeier A, C, P4
041 16-30-950-120 hoofdsproeier 120 A; P4
041 16-30-922-000 vlotter A, C gewicht 5,7 gram t/m 1971, 6,0 gram 1972>
041 16-30-923-000 vlotter-as L= 32 A, C, P4
041 16-30-924-000 venturi di= 26 mm D= 32 mm A (P4 di= 27 mm)
041 16-30-925-000 borgschroef M6 x 13,5 met punt voor venturi A, C, P4
041 16-30-943-000 mengbuis messing
041 16-30-949-190 lucht correctiesproeier 190 in venturi-opening P4
041 16-30-926-014 stationair luchtsproeier 1,4 P4
041 16-30-927-050 stationair sproeier 50 P4
041 16-30-951-000 drukveer L= 11 Ddr 1,1 voor regelschroef stationaire mensel A, C, P4
041 16-30-953-000 regelschroef M5x0,75 voor stationair mengsel A, C, P4
041 16-30-928-000 pakking membraan ts acceleratie pomphuis / carburateurhuis rubber 1000, 1200, P4, Solex 34 PCI
041 16-30-929-000 klep in acceleratiepomp messing
041 16-30-930-000 acceleratie pomphuis A, C, P4
041 16-30-931-000 afdichtingsring voor kogelklep in acceleratiepomphuis alu A, C, P4
041 16-30-933-000 kogelklep
041 16-30-936-000 klepveer
041 16-30-937-000 veerschotel
041 16-30-987-000 borgring klepje
041 16-30-938-000 drukveer membraan
041 16-30-939-000 membraan acceleratiepomp Solex 34 PCI met stift
041 16-30-000-001 ring d= 22,2 voor membraan
041 16-30-000-002 ring d= 16,1 voor membraan
041 16-30-000-003 ring d= 21,0 voor membraan
041 16-30-000-004 houder L= 15,5 voor membraan messing
041 16-30-000-005 moer M4 messing voor houder membraan
041 16-30-000-006 ring M4 fiber / alu voor houder
041 16-30-000-007 membraan (alleen materiaal)
041 16-30-940-000 deksel acceleratiepomp A, P4
041 16-30-944-000 schroef M4 x 10 verz kop voor bev membraan A, C, P4
9-2624-05-202-000 veerring 4 DIN 127
041 16-30-979-000 schroef M4 x 28 voor acceleratiepomphuis A, C, P4
041 16-30-942-000 pomphefboom acceleratiepomp A, C, P4
041 16-30-974-000 as 4 x 12 voor hefboom acceleratiepomp A, C, P4
041 16-30-945-000 verbindingsstang >47 115079
068 16-30-945-000 verbindingsstang 47 115080> naar acceleratiepomp A, P4
041 16-30-946-000 opsluitplaat 4,3 x 8 x 1 voor drukveer acc.pomp gasklepas A, P4
041 16-30-947-000 veer Ddr= 0,7 L= 33 acceleratiepomp A, C, P4
041 16-30-948-000 opsluitplaat 4,3 x 8 x 0,5 arm acc pomp hefboom kant A, C, P4
9-2629-02-080-000 splitpen 1,5 x 10 DIN 94 St
041 16-30-954-000 klem voor gas- buitenkabel
041 16-30-955-000 bout M5 x 10 voor gaskabel
041 16-30-956-000 pakking carburateurdeksel Solex
041 16-30-957-000 carburateur deksel
041 16-30-958-000 afdichtring 4 x 8 x 1,1 fiber (4 x 7,2 aluminium) in carburateurdeksel
041 16-30-959-000 schroef M4 x 5 cilinderkop messing carburateurdeksel
041 16-30-960-000 afdichtring 16 x 12,2 d= 2,0 koper kogelklep voor vlotter A, C, P4
041 16-30-961-000 kogelklep voor vlotter slw14 A, P4
041 16-30-962-000 as chokeklep A, C (rechts), D, P4 d= 6 x 80
041 16-30-963-000 chokeklep A, C, P4
041 16-30-964-000 schroef M3 x 6 verz kop voor bevestiging chokeklep
041 16-30-965-000 veer (terugdraaiveer) voor chokeklep
041 16-30-966-000 opsluitring d= 11 h= 2,0 voor as chokeklep
041 16-30-967-000 meenemer aan as chokeklep A, P4
9-2213-10-538-000 moer M6 DIN 934 5S voor chokeklep-as
041 16-30-968-000 bout met gat voor bevestiging choke-kabel A, C, P4
041 16-30-969-000 kraagbus voor bout bevestiging choke-kabel
041 16-30-970-000 moer M5 voor bevestigingsbout choke-kabel
041 16-30-976-000 veersteun met 2 boutgaten op carburateurdeksel
041 16-31-975-000 bout M5 x 22 voor carburateurdeksel A, C, P4
068 16-30-971-000 verbindingsstang chokeklep L= 80 A >78 006830; D >68 75343; >68 102 912; P4
041 16-30-972-000 veer voor verbindingsstang chokeklep A, C, P4
041 16-30-973-000 opsluitring d=7,1 x 4,3 h= 1,2 voor stang chokeklep A, C, P4
9-2629-02-216-000 splitpen 1 x 10 DIN 94 St
041 16-00-009-000 trekveer gasklep P4 carb. Lt= 75 mm (L= 70)
041 16-00-015-000 lagerpen van gasklephefboom OT A >78 006830, P4
9-2111-06-068-000 bout M4 x 10 DIN 933 8G
074 16-00-012-000 spanplaat voor bev gaskabel 47 287816>
9-2113-07-634-000 bout M4 x 8 DIN 85 5S
068 17-00-999-009 testlamp 12V controle ontsteking m 2 krokodillenklemmetjes incl instructie

Groep 17 Dynastart, startmotor, dynamo
040 17-00-501-000 Dynastart Bosch 0 020 600 002 T1 14V 16A 18 / 12V 0,7PS compleet
040 17-00-900-00 Dynastarthuis met veldspoelen en onderbdrkerset
040 17-00-912-000 aansluitplaat kabel (30h +) aan Dynastart P4
9-2625-10-232-000 tandveerring 6,4 DIN 6797 p
9-2111-06-158-000 bout M6 x 8 DIN 933 8G
040 17-01-909-000 aansluitkabel DF geel L= 385
040 17-01-911-000 aansluitkabel D+ / 61 lichtblauw L= 485
040 17-01-917-000 isolatiebuis aansluitkabels DF en D+ van Dynastart L= 280 zwart
040 17-01-910-000 aansluitkabel naar condensator zwart L= 240 >47 102820
040 17-01-910-000 aansluitkabel naar condensator zwart L= 240 47 102821> + stekker
040 17-00-926-000 stekker 6,5 mm op aansluitkabel naar condensator 47 102821>
040 17-00-927-000 isolatiekap voor stekker 6,5 mm 47 102821>
9-2213-10-543-000 moer M8 DIN 934 5S voor bev motorrubber
040 17-00-913-000 spanveer draad voor deksel Dynastart
040 17-00-502-000 condensator 1 237 330 037 P4 Bosch + aansluitdraad 9 cm gat 3 mm
040 17-00-502-000 condensator Bremi 3024 P4 + aansluitdraad 9 cm gat 3 mm
011 17-10-915-600 bevestigingsbeugel voor condensator P4
9-2624-05-256-000 veerring 4 DIN 127 v schroef bev condensator draad
9-2113-03-630-000 schroef M4 x 6 DIN 84 5S bev condensator
040 17-00-905-000 smeervilt vervroeger / contactpunt met beugel
9-8741-17-001-000 koolborstelset P4 Audi NSU (2x2 koolborstels)
040 17-02-906-000 koolborstelset 2x2 stuks P4
040 17-00-000-000 koolborstel NOX 29 GE BE Dynastart P4
011 17-10-940-600 drukveer voor koolborstel spiraal Dynastart P4
9-2624-05-256-000 veerring 4 DIN 127 v schroef bev koolborstel draad
9-2113-03-630-000 schroef M4 x 6 DIN 84 5S bev draad koolborstel
9-2113-03-629-000 schroef M4 x 5 DIN 84 5S bev draad koolborstel
040 17-00-923-000 contactplaat voor contactpunten P4
9-2611-13-210-000 sluitring 4,3 DIN 433 voor bev contactplaat op Dynastarthuis
9-2624-05-256-000 veerring 4 DIN 127 bev contactplaat
9-2113-03-632-000 schroef M4 x 8 DIN 84 5S bev contactplaat op Dynastarthuis
040 17-00-501-901 contactpunt Bremi 1048 voor P4 met bout M3 x 10 + moer
040 17-00-501-902 contactpunt Schier 2161 voor P4
9-8741-17-050-000 contactpuntset P4
- contacthoekplaat contactpunt
- hamer contactpunt met veer
9-2611-13-210-000 sluitring 4,3 DIN 433 voor bev contactpunt op contactplaat
9-2624-05-256-000 veerring 4 DIN 127 bev contactpunt op contactplaat
9-2113-03-632-000 schroef M4 x 8 DIN 84 5S bev contactpunt op contactplaat
0 000-098-150-600 opvulring contactpunt 0,1 mm
0 000-410-086-600 opvulring contactpunt 0,2 mm
9-3232-10-106-000 asborgring 3 DIN 6799 voor contactpunt-as
9-2111-06-038-000 bout M3 x 10 DIN 933 8G voor aansluiting contactpunt
9-2611-05-105-000 sluitring 3,2 DIN 125 voor bev aansluiting contactpunt
0 000-410-090-600 isolatieplaat groot voor bev aansluiting contactpunt (optie) OT
040 17-00-931-000 isolatieplaat klein voor bev aansluiting contactpunt OT
9-2624-05-255-000 veerring 3 DIN 127 bev aansluiting op contactpunt
9-2213-10-529-000 moer M3 DIN 934 4D voor bev aansluiting op contactpunt
040 17-00-902-000 centrifugaal vervroeger P4 compleet
040 17-00-918-000 veer sterk voor vervroeger ontsteking P4
040 17-00-922-000 veer zwak voor vervroeger P4
741 17-008-01-000 bout M10 x 85 slw17 voor bev vervroeger aan anker Dynastart
040 17-00-904-000 deksel van Dynastart
040 17-00-915-000 anker Dynastart Bosch nr. 1 024 018 008 / collector LJ20L
040 17-00-915-007 anker Dynastart Bosch nr. 1 024 018 008 / collector LJ20L
040 17-00-915-077 anker Dynastart Bosch nr. 1 024 018 008 / collector LJ20L
040 17-00-008-000 spie in krukas voor Dynastart
9-2624-10-214-000 veerring 6 DIN 137 voor bev Dynastart aan carter
9-2113-18-129-000 bout M6 x 15 DIN 912 8G
040 17-00-512-000 bobine 6 Volt Bosch P4
040 17-00-916-000 bevestigingsbeugel bobine OT
040 17-01-916-000 bevestigingsbeugel bobine NT
9-2624-10-258-000 veerring 6 DIN 137 voor bev bobinebeugels >47 02999
9-2213-10-538-000 moer M6 DIN 934 5S voor bev bobinebeugels >47 02999
9-2624-10-258-000 veerring 6 DIN 137 voor bev bobinebeugels 47 03000>
047 81-00-023-000 bout zesk M6 47 03000>
041 80-00-001-000 bougiekabel L= 580 mm (voor 2 stuks) nr. 68711 zwart AZLY 1,5 mm2 / 7 mm Art. 477 623-10 Alcatel
041 80-00-001-009 bougiekabel set (2 stuks) L= 260 + 320 1,5 mm2 / 7 mm, bougiedop, rubber, bobineaansluiting
040 17-00-507-000 bougiedop Bremi 10230 N
040 17-00-002-000 kap rubber voor bougiedop OT
040 17-00-002-009 kap siliconenrubber voor bougiedop NT
040 17-00-506-000 verbindingskabel 2 bobines met 2 rubber kappen OT
041 17-00-003-000 bougie Champion N7YC (N7Y, N8Y), NGK BP6ES, Bosch W 225 T2,
Beru 200/14/3
040 17-01-503-000 spanningsregelaar Bosch voor P4, SportPrinz
9-2624-10-256-000 veerring 5 DIN 137 voor bev schroef aan spanningsregelaar
9-2113-03-658-000 schroef M5 x 8 DIN 84 5S bev aansluiting spanningsregelaar
9-2611-05-283-000 sluitring 5,3 DIN 125 voor bev aansluiting spanningsregelaar
9-2624-10-212-000 veerring 5 DIN 137 bev spanningsregelaar aan carrosserie
9-2213-10-536-000 moer M5 DIN 934 5S voor bev spanningsregelaar aan carrosserie
768 17-037-01-000 oliedrukschakelaar - oliedruksensor Prinz 4 Bosch 0 344 101 031
0,15 - 0,45 atu / alternatief FACET 7.0007 0,3 atu, Bremi 10755/34 DIN 158 slw24 0,15 - 0,45 atu, Hella 6ZL 003 259-391 0,15 - 0,45 bar

Groep 18 Motorophanging
040 18-01-502-000 traverse voor motor P4
040 18-02-502-000 traverse voor motor P4 NT 47 135390> (bout M8x1 x 18 + moer M8x1)
040 18-02-507-000 ophangrubber achter
9-2624-05-263-000 veerring 12 DIN 127 bev achterste motorrubber
9-2111-06-436-000 bout M12 x 15 DIN 933 8G bev achterste motorrubber aan traverse
040 18-00-510-000 lagerhuis staal voor achterste motorrubber P4
040 18-00-008-000 isolatieplaat fiber tussen en uitlaatsteun
9-2624-10-266-000 veerring 12 DIN 137 voor bev uitlaatsteun aan traverse
040 18-00-009-000 lagerbout M12 voor bev uitlaat aan traverse in- en uitw schroefdraad
040 18-00-010-000 lagerhuis motorrubber voor
9-2624-05-260-000 veerring 8 DIN 127 bev voorste motorrubber aan beugel
040 18-01-508-000 ophangrubber motor voorzijde
040 18-00-011-000 isolatieplaat fiber voor motorrubber voorzijde 2 gaten
9-2624-05-260-000 veerring 8 DIN 127 bev voorste motorrubber aan carter
9-2111-04-233-000 bout M8 x 30 DIN 931 8G bev motorrubber aan carter
N 10 239 11 bout M8 x 18 bev traverse aan carrosserie >47 135389
9-2625-11-212-000 tandveerring 8,4 DIN 6798 voor bev traverse aan carrosserie >47 135389
9-2213-10-543-000 moer M8 DIN 934 5S voor bev traverse aan carrosserie >47 135389
9-2111-10-211-000 bout M8x1 x 18 bev traverse aan carrosserie 47 135390>
9-2625-11-212-000 tandveerring 8,4 DIN 6798 voor bev traverse aan carrosserie >47 135389
9-2213-10-547-000 moer M8x1 DIN 934 5S voor bev traverse aan carrosserie 47 135390>
9-2611-05-287-000 sluitring 8,4 DIN 125
9-2625-11-212-000 tandveerring 8,4 DIN 6798 voor bev traverse aan carrosserie
9-2213-10-547-000 moer M8x1 DIN 934 5S voor bev traverse aan carrosserie 47 135390>

Groep 19-1 Luchtkoeling motor OT
040 19-00-506-000 beplating koelluchtinlaat, uitlaatzijde en zijkant, >40 70000 20PS, >41 16070 30PS
040 19-01-506-000 beplating koelluchtinlaat, uitlaatzijde en zijkant, 40 70001> 20PS, 41 16071> 30PS
040 19-00-073-000 profiellijst voor afdekplaat, >41 28868 SP, >47 34900 SP, >47 60352 P4
040 19-00-519-000 afdekplaat onder, plaatstaal P4, SP 47 60353>
N 19-- 012 222 2 veerring 5 DIN 137 voor afdekplaat onder
N 08-- 010 826 2 schroef M5 x 55 DIN 85 5S >XB 017575; >XF 012164
N 08-- 010 842 2 schroef M5 x 58 DIN 85 5S XB 017576>; XF 012165>
040 19-00-901-000 koelluchtgeleider OT met verwarming aansluiting >40 70000 20 PS, >41 16070 30 PS
041 19-00-901-000 koelluchtschacht met verwarming aansluiting alleen 30 PS >41 16070 30 PS
040 19-00-521-000 koelluchtgeleider 40 70000> 23 PS, >41 25522 30 PS, 41 25831> 30 PS, >41 27955 30 PS
041 19-00-510-000 koelluchtgeleider OT voor, >47 60352 P4, 41 25523> SP, >4125830 SP, 41 27956> SP, > 41 228868 SP, 47 34900> SP, >47 60352 SP
040 19-01-900-000 luchtklep verwarming aan koellucht beplating >40 70000 20PS, >41 16070 30PS
040 19-01-052-000 pakking luchtklep >40 70000 20 PS, >41 16070 30 PS
040 19-00-070-000 pakking voor luchtklep >40 70000 20 PS, >41 16070 30 PS
040 19-00-902-000 nieten, alleen voor reparatie
040 19-00-051-000 scharnierpen luchtklep >40 70000 20 PS, >41 16070 30 PS
040 19-00-513-000 afschermplaat OT koellucht links achter >40 70000 20 PS, >41 16070 30 PS
040 19-01-513-000 afschermplaat koellucht links voor, plaatstaal P4, SP 47 60353>
N 19-- 10 205 4 Linzen schroef M5 x 10 voor afdekplaat onder OT
041 19-00-021-000 profiel rubber onder aan koelluchtlaat links voor
040 64-00-122-000 moer (Spreizmutter) OT
N 19-- 011 368 2 plaatschroef 3,5 x 13 DIN 7971koelluchtkap OT
040 19-00-053-000 rubber (elastiek) voor dichthouden verwarming klep (buitenzijde) >40 70000 20 PS, >41 16070 30 PS
040 66-00-091-000 klemschroef voor elastiek, zie ook verwarmingssysteem groep 66 >40 70000 20 PS, >41 16070 30 PS
040 66-00-092-000 klemhuls voor elastiek, zie ook verwarmingssysteem groep 66 >40 70000 20 PS, >41 16070 30 PS
N 19-- 012 226 2 veerring 6 DIN 137, zie ook verwarmingssysteem groep 66 >40 70000 20PS, >41 16070 30PS
9-2213-10-538-000 moer M6 DIN 934 5S voor scharnier luchtklep >40 70000 20PS, >41 16070 30PS
040 19-00-050-000 rubber klem voor beplating voor, onder
040 19-00-040-000 ventilator dekplaat OT bij koppeling (kleine luchtopening) >40 08493 / 40 08531
047 66-00-040-000 rubber stop d= 35 bij ventilatorkap
040 19-01-040-000 ventilator dekplaat NT bij koppeling 40 08494 / 40 08532>
040 19-00-056-000 trechter koellucht >40 70000 20PS
041 19-00-505-000 luchttrechter 23 PS en 30 PS
N 19-- 012 227 2 veerring 6 DIN 137 voor koelluchtkap midden boven
041 19-00-007-000 afdichtstrip trechter 23 PS en 30 PS
041 19-00-004-000 afdichtplaat trechter 23 PS en 30 PS
N 19-- 012 227 2 veerring 6 DIN 137 voor koelluchtbeplating
N 19-- 010 212 13 bout M6 x 12 DIN 933 8G bev koelluchtbeplating en ventilatorkap
040 19-01-057-000 bout M6 x 12 voor bev korte zijde trekveer koppeling
N 19-- 010 216 8 bout M6 x 18 DIN 933 8G bev koelluchtkap uitlaatzijde midden bi bov
N 19-- bout M6 x 15 DIN 84 voor koelluchtkap rechts onder
9-2111-06-094-000 bout M5 x 10 DIN 933 8G bev beschermplaat links achter
N 19-- 010 213 6 bout M5 x 15 DIN 933 8G voor bev trechter aan beschermplaat
N 19-- 012 222 2 veerring 5 DIN 137 voor bev trechter
9-2213-10-536-000 moer M5 DIN 934 5S voor bev trechter

Groep 19-2 Luchtkoeling motor NT
041 19-00-517-000 koelluchtkap plaatstaal bij uitlaat 47 60353> P4, Sport Prinz
N 19-- 012 227 2 veerring 6 DIN 137 voor bev koelluchtkap
N 19-- 010 212 13 bout M6 x 12 DIN 933 8G bevestiging koelluchtkap uitlaatzijde
040 19-00-519-000 afdekplaat onder, plaatstaal P4, SP 47 60353>
N 19-- 012 222 2 veerring 5 DIN 137 voor afdekplaat onder
9-2111-06-094-000 bout M5 x 10 DIN 933 8G
041 19-00-523-000 koelluchtplaat voor, rechts bij cilinders NT
N 19-- 012 227 2 veerring 6 DIN 137 bij NT voor koelluchtkap rechts boven
9-2111-06-160-000 bout M6 x 10 DIN 933 8G NT koelluchtkap rechts onder
049 19-00-521-000 koelluchtschacht NT voor onderste deel (samenstelling)
N 19-- 012 222 2 veerring 5 DIN 137 voor koelluchtplaat voor
9-2111-06-094-000 bout M5 x 10 DIN 933 8G NT voor koelluchtplaat voor
041 19-00-522-000 beschermplaat links voor, NT
N 19-- 010 212 13 bout M6 x 12 DIN 933 8G bev beschermplaat achter links achter onder
N 19-- 012 227 2 veerring 6 DIN 137 voor bev beschermkap links onder
9-2213-10-538-000 moer M6 DIN 934 5S voor beschermplaat links voor onder
9-2111-06-094-000 bout M5 x 10 DIN 933 8G bev beschermplaat links zijkant links
N 19-- 012 222 2 veerring 5 DIN 137 voor beschermplaat links
9-2213-10-536-000 moer M5 DIN 934 5S voor bev beschermplaat links
041 19-01-021-000 profiel rubber onder aan beschermplaat links voor
040 19-01-040-000 ventilator dekplaat NT bij koppeling
9-2111-06-094-000 bout M5 x 10 DIN 933 8G bev ventilator dekplaat
N 19-- 012 222 2 veerring 5 DIN 137 voor ventilator dekplaat
9-2213-10-536-000 moer M5 DIN 934 5S voor bev ventilator dekplaat
N 19-- 012 227 2 veerring 6 DIN 137 voor ventilator dekplaat
N 19-- 010 212 13 bout M6 x 12 DIN 933 8G bev ventilator dekplaat
041 19-00-506-000 trechter P4 voor koellucht inlaat karton
041 19-00-033-000 trechterversteviging bij gat luchtfilter pijp
041 19-00-010-000 afdichting voor trechter schuimplastic
041 19-00-014-000 afdichtingsplaat voor trechtergat schuimplastic
041 19-00-504-000 trechter koellucht voor Sport Prinz karton
041 19-00-005-000 afdichtstrip trechter voor Sport Prinz
041 19-00-004-000 afdichtplaat trechter voor Sport Prinz
9-2111-06-094-000 bout M5 x 10 DIN 933 8G bev trechter
N 19-- 012 222 2 veerring 5 DIN 137 voor trechter
9-2213-10-536-000 moer M5 DIN 934 5S voor bev trechter

Groep 20-1 Uitlaat Prinz I, II, Sport Prinz
040 71-00-505-000 uitlaatpot alleen PI, PII voor 20 PS lange uitlaatkanalen
041 71-00-516-000 uitlaatpot alleen PII voor 30 PS
041 71-00-509-000 uitlaatpot alleen Sport Prinz
040 71-00-017-000 pakking voor PI, PII
N 20-- 042 001 1 veerring 7 DIN 127 voor uitlaatmoer
9-2213-10-541-000 moer M7 DIN 934 5S bev uitlaat, PI, PII, 20 PS
N 20-- 012 229 1 veerring 8 DIN 137 bev uitlaat PII, 30 PS
034 099 167 moer M8 voor bevestiging uitlaat PII, 30 PS
N 20-- 010 253 7 bout M10 x 22 DIN 931 8G uitlaat in zesk bout, PI, PII
040 71-00-023-000 borgplaat gat 10,2 mm, PI, PII
040 71-00-021-000 ring 10,2 x 32 dik 3 mm uitlaat bout, PI, PII
040 71-00-022-000 plaatring fiber 10,2 x 32 voor uitlaat PI, PII
041 71-00-503-000 bocht rechts, extra aansl >41 16071 PII 30 PS, SP 41 05840 / 41 16071
040 71-00-028-000 pakking uitlaat PI, PII, >41 16071 PII 30 PS, SP 41 05840 / 41 16071
040 71-00-024-000 Schnorr-borgschotelveer 8 aansl >41 16071 PII 30 PS, SP 41 05840 / 41 16071
N 20-- 010 24 bout M8 x 25 DIN 933 8G >41 16071 PII 30 PS, SP 41 05840 / 41 16071
040 71-00-032-000 borgplaat uitlaatflens losse warmtewisselaar 1x gat 9,0 >41 16071 PII 30 PS, SP 41 05840 / 41 16071
041 71-00-502-000 bocht links, extra aansl >41 16071 PII 30 PS, SP 41 05840 / 41 16071

Groep 20-2 Uitlaat Prinz III, Prinz 4, Sport Prinz
040 71-01-505-000 20 uitlaatpot alleen PIII, 23 PS, korte uitlaatkanalen
041 71-00-509-000 uitlaatpot Sport Prinz (P4 >47 114790 alleen Itali‘, Zweden, Zwitserland)
041 71-00-516-000 uitlaatpot PIII 30 PS, P4 >47 114790
047 99-00-802-000 uitlaat sierpijp chroom alleen PIII
040 71-00-028-000 pakking uitlaatflens 2 gaten P4 >47 114790
040 71-00-024-000 Schnorr-borgschotelveer 8 P4 >47 114790
N 20-- 010 24 bout M8 x 25 DIN 933 10K P4 >47 114790
040 71-00-032-000 borgplaat uitlaatflens losse warmtewisselaar 1x gat 9,0 P4 >47 114790
040 71-00-027-000 moer M8 slw12 bev losse warmtewisselaar aan uitlaatpot P4 >47 114790
040 71-00-021-000 ring 10,2 x 32 dik 3 mm bij uitlaatbout, PIII, P4, SP
N 20-- 012 227 2 veerring 6 DIN 137 voor afstandbout warmtewisselaar
040 71-00-022-000 plaatring fiber 10,2 x 32 bij uitlaatbout PIII, P4, SP
040 71-00-023-000 borgplaat uitlaatbout gat 10,2 mm, PIII, P4, SP
040 71-00-026-000 20 warmtewisselaar links PIII, P4 >47 114790, SP
040 71-00-025-000 20 warmtewisselaar rechts PIII, P4 >47 114790, SP
040 71-01-030-000 pakking uitlaat flens 3 gaten
040 71-00-002-000 borgplaat uitlaatmoer losse warmtewisselaar 2x gat 8,4 mm
040 71-00-027-000 moer M8 slw12 bev losse warmtewisselaar / cilinderkop P4 >47 114790
040 71-00-027-000 moer M8 slw12 bev losse warmtewisselaar / cilinderkop P4 47 114791>
040 19-01-517-000 bovenkap voor losse warmtewisselaar P4 >47 114790
040 19-00-076-000 fabricageplaatje op bovenkap warmtewisselaar
040 19-00-999-000 popnagel 2 x 4 DIN 660 voor fabricageplaatje op bovenkap
040 19-00-516-000 dekplaat onder warmtewisselaar PIII >40 92975 23 PS, >41 08184 30 PS
040 19-01-516-000 onderkap warmtewiss 40 92976> 23 PS, 41 08185> 30 PS, P4 47 01001>, >47 114790
040 19-00-069-000 afstandsbout voor afdekkap warmtewisselaar P4 >47 114790
N 20-- 011 524 4 sluitring 6 DIN 125 voor afstandsbout warmtewisselaar
9-2213-10-538-000 moer M6 DIN 934 5S voor afstandsbout warmtewisselaar
040 19-00-064-000 bout (Dehnschraube) bev warmtewisselaar in cilinderkop P4 >47 114790
040 71-00-033-000 borgstrip voor onderste uitlaatbouten warmtewisselaar in cilinderkop
N 20-- 012 227 2 veerring 6 DIN 137 voor afdekkap warmtewisselaar
N 20-- 010 212 13 bout M6 x 12 DIN 933 8G bev dekplaat warmtewisselaar OT
N 20-- 012 222 2 veerring 5 DIN 137 voor bev onderkap warmtewisselaar links
N 20-- 010 213 6 bout M5 x 15 DIN 933 8G voor bev onderkap warmtewisselaar

Groep 20-3 Uitlaat Prinz 4
041 20-01-501-000 uitlaatdemper voor Prinz 4 (laatste type)
040 71-01-030-000 pakking uitlaatflens 3 gaten P4
040 71-00-002-000 borgplaat uitlaatmoer bovenste moeren 2x gat 8,4 mm
040 71-00-024-000 Schnorr-borgschotelveer 8 P4 uitlaatmoer NT
040 71-00-027-000 moer M8 slw12 bev uitlaat
040 71-00-033-000 borgstrip voor onderste 2 uitlaatbouten
N 20-- 012 009 3 veerring 8 DIN 127 voor borg 2 onderste uitlaatmoeren
040 71-00-021-000 ring 10,2 x 32 dik 3 mm uitlaat bout, PIII, P4, SP
040 71-00-022-000 plaatring fiber 10,2 x 32 voor uitlaat PIII, P4, SP (per 01-1972 vervallen)
040 71-00-023-009 borgplaat voor bout onderste uitlaatbeugel gat 10,2 mm OT >47 231875
041 20-01-008-000 borgplaat voor bout onderste uitlaatbeugel 47 231876>
N 20-- 010 253 7 bout M10 x 22 DIN 931 8G bev in speciale zesk bout, P4
047 68-00-509-000 aansluitbuis plaatstaal ts verwarmingsslang / uitlaat-warmtewisselaar
N 20-- 011 524 4 sluitring 6 DIN 125 voor bev aansluitbuis op uitlaat
N 20-- 012 007 2 veerring 6 DIN 127 voor bev aansluitbuis op uitlaat
N 20-- 010 212 13 bout M6 x 12 DIN 933 8G bev aansluitbuis op uitlaat
N 20-- 013 957 2 plaatschroef 3,5 x 10 DIN 7981 bev verwarmingsslang / aansluitbuis